MC Hızlı ve Yavaş Karıştırıcılar

Arıtma tesislerinde özellikle kimyasal kullanımı olan ünitelerde kullanılan çözeltinin homojen bir şekilde oluşmasını sağlayan ekipmanlardır.

MC HIZLI KARIŞTIRICI

Arıtma tesislerine kullanım yeri, amacı, kimyasalın çözünürlüğü, havuzun geometrik yapısına göre pervane yapısı, ölçüsü, karıştırma devri her prosese özel olarak hesaplanıp seçilmektedir.

Ekipman pervane, motor, redüktör ve şafttan oluşmaktadır. Özellikle kimyasal karışımında kullanılacak hızlı karıştırıcılar kimyasal korozyona karşı yüksek dayanım gösteren malzeme ve korumalara sahiptir.

Hızlı karıştırıcılar talebe bağlı olarak paslanmaz çelik veya karbon çelik olarak üretilir.


MC YAVAŞ KARIŞTIRICI

Arıtma tesislerine kullanım yeri, amacı, kimyasalın çözünürlüğü, havuzun geometrik yapısına göre pervane yapısı, ölçüsü, karıştırma devri her prosese özel olarak hesaplanıp seçilmektedir. Flokulasyon gibi yavaş karıştırmanın olması gereken ünitelerde kullanılmaktadır.

Ekipman karışım paletleri, motor, redüktör ve şafttan oluşmaktadır. Özellikle flokulasyon prosesinde kullanılacak yavaş karıştırıcılar kimyasal korozyona karşı yüksek dayanım gösteren malzeme ve korumalara sahiptir.

Yavaş karıştırıcılar talebe bağlı olarak paslanmaz çelik veya karbon çelik olarak üretilir.


FOTOĞRAF GALERİSİ