Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

 

Mod Yatırım Yapı San. Ve Tic. A.Ş. ünvanıyla faaliyet gösteren şirketimiz, Mod Yapı ve Mod Yatırım’ı çatısı altında bulundurmaktadır.

Mod Yatırım ; Ülke içi yatırım projeleri araştıran ve geliştiren firmamız tercihen Türkiye’de henüz kullanılmaya başlamamış olan yeni teknolojiler ile yatırım projelerinin öncüsü olmayı hedeflemektedir.

Mod Yapı ; Çevre Sektöründe faaliyet gösteren firmamız su ve atıksu arıtımı başta olmak üzere katı atık ve koku giderim alanlarında da çalışmaktadır. Türkiye ve Ortadoğu ülkelerinde özellikle arıtma sektöründe lider bir firma olmayı hedef edinmiştir.

Proses ve projeye özel çözümler sunan MODCOMPLEX® markamız ve ‘TORAY’ membranları bayiliğimiz ve gitgide genişleyen ürün yelpazemiz ile proje danışmanlığı-müşavirliği, teknoloji işleri yüklenicisi için hizmet vermekte olup; teklif ve projelendirme aşamasından devreye alma-işletme safhasına kadar anahtar teslim taahhüt hizmeti de vermektedir.

Türkiye ve Türkmenistan başta olmak üzere Rusya, Azerbaycan, Gürcistan, Özbekistan, Kazakistan ve Ortadoğu ülkelerinde ; uzman kadromuz sayesinde çalıştığımız projelerde değer katacağını düşündüğümüz fikirler ile fark yaratıyor, mühendislik ve kalite kavramlarından ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Zamanında tamamladığımız bir hizmeti, firmamız için en önemli tanıtım aracı olarak görüyoruz.

 

 

 

Değerlerimiz

Tüm çalışanlarımız ; “Birlik ve bütünlük, Güven, Sorumluluk,Yaratıcılık Yenilikçilik, Sürdürülebilir Çevre, Sonuç odaklı çalışma” değerlerini sahiplenmekte, kurum kültürünün ayrılmaz bir parçası olarak görmekte ve tüm iş süreçlerine dahil etmektedir.

 

Hedeflerimiz

Firmamızın vizyon ve misyonu doğrultusunda hedeflerimizi arttırarak, kaliteli hizmet anlayışımızı mümkün olan tüm iş süreçlerinde uygulamak, “tercih edilen firma” fikrini sağlamak ve tüm çalışanlarımız, iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve hissedarlarımız için sürdürülebilir bir şekilde gelişen, verimli bir Şirket olmak hedefimizdir.

 
Misyonumuz

Sahip olunan mühendislik yetkinlikleri ve girişimcilik ruhu sayesinde Türkiye’de ve dünyada gerçekleştirdiği katma değeri yüksek yenilikçi projelerle, toplumların ve bireylerin hayat standartlarını yükselterek geleceğe katkı sağlamak

 
Vizyonumuz

Geleceğin dünyasını genlerinde bulunan mühendislik titizliğiyle şekillendirerek yaptığımız her işe firmamızın imzamızı atmak.

Prensiplerimizin başında gelen dinamizmimizi sürekli kılarak yenilikleri yakından takip etmek, çevre ve insan odaklı çalışmalarımızdan taviz vermeden son teknolojileri kullandığımız çözümlerimiz ile sektöre farklı boyut getirerek öncü olmak

Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sunmak, sektöründe müşteri odaklılık prensibi üzerinde çalışan, sektörünü iyi tanıyan, paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, güvenilir, çevre alanlarında verimli ve kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen bir firmayız.