DE NORA ClorTec®

Anasayfa » DE NORA ClorTec®
% 0,8 garantili sodyum hipoklorit çözeltisi ile güvenilir su arıtma için ClorTec® saha içinde sodyum hipoklorit jeneratörleri yüksek verimlilik, düşük yaşam döngüsü maliyeti, dayanıklılık ve güvenilirlik özellikleri de eklenerek tasarlanmıştır. En yeni nesil ClorTec sistemleri Gen III, optimize edilmiş ve önceki tasarımlara göre% 15 işletme maliyeti tasarrufu sağlayan özelliklere sahiptir.

Klor bazlı kimyasalların saha içinde üretimi, suyun arıtılması için güvenli, ekonomik ve etkili bir çözüm sunar. İçme suyu arıtımından soğutma kulelerinde mikrobiyolojik kontrole kadar çeşitli uygulamalar kapsamında saha içinde üretim için ihtiyacınız olan şeyi ihtiyacınız olduğu anda üretmenizi sağlar. Tehlikeli kimyasallar taşımadan, güçlü ve oldukça etkili bir oksidan oluşturarak çalışanlarınızın ve tesis çevresinde yaşayan toplumun güvenliğini sağlar. Yenilikçi teknolojiler ile mümkün olan en yüksek verimlilikte ürün oluşumu sağlarken klorat seviyesini minimumda tutar.

ClorTec® saha içinde hipoklorit üretim sistemleri üç yaygın sarf malzemesi kullanarak kimyasal üretir: su, tuz ve güç. Saha içinde kullanılan bu jeneratörler, sodyum klorür çözeltisini (tuz + su) elektrolitik hücreden geçirerek klor bazlı dezenfektanlar üretir. Bu işlem, çözelti içinde bulunan klorür iyonlarını hücre konfigürasyonuna bağlı olarak sodyum hipoklorite veya karışık oksidan çözeltiye dönüştürür. Her De Nora elektroklorinasyon sisteminin kalbinde De Nora’nın öncülük ettiği DSA® elektrotları bulunur.

ClorTec® Genel Bakış

ClorTec sistemleri, 25-3.000 lb /gün sodyum hipoklorit üretir. Ekipmanın kapladığı hacmi azaltırken operasyonel verimliliği, sistem kontrolünü ve hassasiyeti daha da artırmak için tasarlanmış optimum verim odaklı yeniliklere sahiptir.

ClorTec, aşağıda yer alan başlıklar dahil olmak üzere birçok avantaj sunar:

ClorTec Saha Sodyum Hipoklorit Jeneratörleri