MIOX

Anasayfa » MIOX

ÖLÇÜ & KAPASİTE


 • MOS HYPO +PEROKSİT
 • HYPO HİPOKLORİT
 • IAO GELİŞMİŞ OKSİDASYON
 • eQUAT ELEKTROLİZE QUAT

 

MOS
Karışık Oksidan Solüsyon (MOS) yüksek performanslı aynı zamanda çevresel olarak da tehlikesiz bir dezenfektandır. Devrim niteliğindeki bu durum ile Hidrojen Peroksit çözeltisinde bulunan 2. Oksidan türevi elektrolizden sonra 24-48 saat sonra bile suda etkinliğini göstermektedir.
 • Su ve gıda saflığında tuz, elektrolitik hücreye enjekte edilir.
 • Elektroliz, hücre içinde Karma Oksidan Çözelti (MOS) ile meydana gelir.
 • MOS artık kullanıma hazırdır.

 

HYPO

 

MIOX HYPO saha jeneratörleri kapasite olarak 25-3000 Ibs/gün arasında kimyasal sodyum hipoklorit kapsamında kesinlikle en düşük maliyet ile üretim sağlar.
 • Su ve gıda saflığında tuz, elektrolitik hücreye enjekte edilir.
 • Elektroliz, hücre içinde gerçekleşir ve Sodyum Hipoklorit (HYPO) meydana gelir.
 • HYPO artık kullanıma hazırdır.

 

IAO

 

IAO sistemi çekirdek elektrolitik MIOX hücresini Ultraviyole Işık ile birleştirir. Bu, tüm organik kirleticileri PPT seviyelerine “mineralize etme” yeteneği ile en düşük maliyetli gelişmiş oksidasyon işlemidir.
 • Su ve gıda saflığında tuz, elektrolitik hücreye enjekte edilir
 • Elektroliz, hücre içinde gerçekleşir ve Sodyum Hipoklorit (HYPO) meydana gelir
 • Arıtılmış suya HYPO eklenir.
 • İşlenmiş çözelti Ultraviyole (UV) Işığa maruz bırakılır.
 • Suyunuz tüm organik kirleticilerden temizlenir.

 

EQUAT

 

eQUAT, oksitleyici ve oksitleyici olmayan biyositlerin faydalarını birleştirir. Bu işlem, belirli uygulamalar için özel olarak tasarlanmış benzersiz bir yeteneğe sahiptir.
 • Su ve Kuaterner Amonyum tuzu elektrolitik hücreye enjekte edilir.
 • Elektroliz, hücre içinde gerçekleşir ve eQuat meydana gelir.
 • eQuat kullanıma hazırdır.

RIO-S


RIO-S, kullanım kolaylığı, güvenilirlik ve performans için sistematik olarak optimize edilmiştir. RIO-S modülerdir, bu da kimya faaliyetlerini kapladığı hacmi artırmadan kolayca 4 kat arttırabileceği anlamına gelir. Trafosuz tasarımıyla sektöre tuz ve enerji dönüşümünde lider olan RIO-S, kullanım süresi boyunca tesisiniz için gereken işletme maliyetini minimuma düzeyde olmasını sağlar. Ünite Allen Bradley MicroLogix 1400 kontrolleri ile çalışır ve sistemi neredeyse hiç bakım gerektirmeyen kendi kendini temizleme ve kendi kendini ayarlayan akış kontrolü ile donatılmıştır.

BLACKWATER

MOS 400-800 LB/GÜN

Boyutlar (WxDxH): 104″ x 480″ x 108″

iconBLACKWATER BROCHURE

iconBLACKWATER TREATMENT CAPACITIES


MIOX Blackwater treyleri, yüksek hacimli dezenfeksiyon ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamak için tasarlanmış, mobil, kimyasal içermeyen bir dezenfeksiyon sistemidir. Bu çifte-MIOX sistem tasarımı, maksimum 9 ”x 40” boyutundaki bir alan içerisinde değişken oksidan talebi ve gerekli su hacmini karşılayabilir. SIFIR akma & temizleme ihtiyacı ile gerekli duyduğunuz anda tesisinizde güvenle kullanabilirsiniz. Sudaki kirletici / bileşenlere bağlı olarak 100-150 mg / l ve daha yüksek dozlama yapabilen MOS hem SRB hem de APB’ nin tamamen öldürülmesini sağlar.

BLACKWATER-S

MOS 750-3000+ LB/GÜN

Boyutlar (WxDxH): 41.5″ x 92.4” x 79.2”


Blackwater-S, sistem çalışırken anında su dezenfeksiyonu için tasarlanmıştır. Bu sağlam mobil sistem, yüksek dozajda maksimum konsantrasyonlarla, 100 Varil / Dakika’ nın üzerinde talep edilen suyu arıtmak için dizayn edilmiştir. Tesiste gerekli arıtımın yapılacağı yere kolaylıkla taşınır. MIOX Karışık Oksidan Solüsyonu (MOS) teknolojisi ayrıca, kullanıldığı yerde sudaki bakiyesi ile uzun süreli dezenfeksiyon sağlar.

RIO


Kullanım kolaylığı, güvenilirlik ve performans için sistematik olarak optimize edilmiştir. RIO modülerdir, yani dezenfeksiyon faaliyetleri aynı kabine daha fazla hücre eklenerek böylece aynı hacim içinde 5 kat kolayca arttırılabilir. Tuz ve enerji dönüşümünde sektöre öncülük eden RIO, kullanım süresi boyunca tesisiniz için gereken işletme maliyetini minimuma düzeyde olmasını sağlar.

VAULT


Vault, kendi kendini temizleyen devrim niteliğinde bir saha jeneratördür. Pratik olarak bakım gerektirmez! Yüksek verimlilik, düşük işletme maliyeti, dayanıklılık ve güvenilirlik için tasarlanmıştır. Vault, gelişmiş akış kontrolü, hava soğutmalı güç kaynağı, korozyona dayanıklı kabin ve dokunmatik ekranı ile benzersiz bir işlevsellik ve kolay bir ara yüz sunar. Sodyum hipoklorit (HYPO) ve Karışık Oksidan Solüsyonu (MOS) arasında kolaylıkla dönüşüm yapabilen hücrelere ve aynı zamanda esnek ve genişletilebilen kapasiteye sahiptir. Seyreltik bir klor bazlı çözelti üretmek için sadece tuz ve güç kullanmak, bakiye klor üretirken diğer yandan tehlikeli kimyasalların ortaya çıkmasını önler.

AE

MOS 4-8 LB/GÜN MOS

Boyutlar (WxDxH), without skid-mounting: 40” x 12.5” x 44.1”

iconAE MOS SPEC SHEET


AE, endüstriyel ve uzaktan uygulamalar için ideal bir “Otomatik” ve “Ekonomik” saha jeneratör sistemidir. Su ve güç kaynağınıza bağlandıktan sonra AE otomatik olarak çalışır. Gereken tek rutin, operatör servisinin yeterli miktarda tuzun mevcut olmasını sağlamasıdır. Sistemin otomatik olması kullanım kolaylığı ve gönül rahatlığı sağlamaktadır. Ayrıca özellikleri sayesinde ekonomik açıdan pozitif katkı sağlar.

RIO ZUNI


Bu kompakt, kurulumu ve işletmesi kolay kimyasal jeneratör minimum bakım ve kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır. RIO Zuni, 6 ayda 3 saatten daha az bakım saatine, son derece küçük bir hacme sahiptir, minimum şartlandırma ile daha yüksek su sertliğini kaldırabilir ve isteğe bağlı entegre tuzlu su tankı ve uzaktan izleme özelliklerine sahiptir. Sadece tuz ihtiyacını sağlayın ve RIO Zuni’nin sizin için arıtma işini yapmasına izin verin!

MIOX OFFERS A COMPREHENSIVE LINE OF ON-SITE DISINFECTANT GENERATORS
designed to solve virtually every water disinfectant treatment challenge. Field tested and proven, MIOX sodium hypochlorite generators are available in a variety of sizes, and chemistries and are scaleable to produce some of the highest volume and rate demands on the planet.
MIOX Electrolytic Cells have been optimized to provide a comprehensive line of vastly superior disinfectants. These chemistries offer unique performance and disinfection benefits that improve processes for customers.