Sürgülü Kapılar

MODCOLD soğuk oda sürgülü kapı sistemi sağlam yapılmış ve modern tasarımı ve yüksek bir mekanik kuvvete sahip sürgülü tek kanat kapılarda Kanat; ön ve arka yüzeyleri mukavemetin artırılması bakımından ön yüzey 0,70 mm + arka yüzey 0,70 mm isteğe göre galvaniz boyalı, pvc kaplı çizilmelere karşı yüzey koruma sistemli çelik saçlardan oluşur. Kapıların uygulanacağı alanlarda ve müşterilerin özel isteklerine uygun saç kalınlığı sunmaktadır. Modern ile kayma mekanizması, olağanüstü kayma özellikleri. Çok yumuşak kapanış ve kolay ayrılma. Yuvarlak, kavisli alüminyum profilden imal kaydırma mekanizması kapak.

MODCOLD soğuk oda sürgülü Kapı sistemi geniş renk yelpazesi sunmakta olup kapılarının tamamı ısı köprülü, alüminyum paslanmaya karşı eloksal korumalı güç çerçevelerle dönülmüştür.

MODCOLD soğuk oda sürgülü Kapı sistemi kapı lastiklerinin donmaması ve kapıların aktif çalışmasını sağlamak için sürgülü kapıların kanadında kapı çerçevesini tamamen saracak şekilde rezistans (ısıtıcı kablo) kapı çvresinde bulunan kanallara uygulanmaktadır.

FOTOĞRAF GALERİSİ